Mart29 , 2023

KüçükÇiftlik Park’ta kapılar Duman’la açılıyor!

İlgili Yazılar

Sanat çalıştayı kavramına çağdaş bir dokunuş: Arnica Art Land

Geçen ağustos ayında Mersin’in Borcak Yaylası’nda yepyeni, şaşırtıcı, etkileyici...

Denizhan Özer: “Atatürk’ün meşhur sözünü sanata uyguluyorum”

Arnica Art Land Sanat Çalıştayı’nın küratörü Denizhan Özer, sanatın...

Arnica Art Land’e katılan sanatçılar anlatıyor…

Arnica desteğiyle hayata geçirilen Arnica Art Land Sanat Çalıştayı,...

Sanat çalıştayı kavramına çağdaş bir dokunuş: Arnica Art Land

Geçen ağustos ayında Mersin’in Borcak Yaylası’nda yepyeni, şaşırtıcı, etkileyici...

PAYLAŞMAK GÜZELDİR!

Park’ta Rock konser serisi 9-10 Temmuz’da Duman ile başlıyor! Şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, kapılarını Türkiye’nin en büyük rock müzik gruplarından Duman ile açıyor. Sınırlı sayıda oturma düzeni ile İstanbullulara yüzdeyüz müzik keyfi yaşatmaya hazırlanan Duman, aylar sonra ilk konserini KüçükÇiftlik Park’ta verecek. 

Özlem sona eriyor, KüçükÇiftlik Park pandemiden bu yana ilk kez kapılarını müzik için açıyor. %100 Music Sunar: Park’ta Rock konser serisi, 9-10 Temmuz’da Duman ile başlıyor.  Aylar sonra ilk İstanbul konserini vermeye hazırlanan Duman; sanat, eğlence ve müzik dolu etkinliklere hasret kalan İstanbullular için muhteşem bir sahne organizasyonu ile geri dönüyor. Rock müziğin başarılı grubu sevilen parçalarıyla hayranlarıyla özlem giderecek. Konser öncesinde ise rock müzik camiasının sevilen ismi gazeteci&yazar Barış Akpolat DJ kabininde olacak.

Normal şartlarda ayakta 17 bin kişiyi ağırlayabilen KüçükÇiftlik Park, rock müziği tutkunlarını pandemi şartlarına uygun olarak sınırlı sayıda kapasite ile ağırlayacak. %100 Music Sunar: Park’ta Rock konser serisi en sevilen rock müzik gruplarının konserleriyle devam edecek.

Biletler Biletix’te!