Mart3 , 2024

CRR Şubat’ta 12 konserle müzikseverlerle buluşuyor

İlgili Yazılar

“Gelecek Hatıraları” ve “Tam Yerinden” Sergileri Pera Müzesi’nde Devam Ediyor

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi’nin süreli sergileri devam...

Arnica Art Land Sanat Çalıştayı: Doğduğu toprağa akan sanat…

Arnica Art Land Sanat Çalıştayı Kurucusu ve Danışma Kurulu...

2. Arnica Art Land Sanat Çalıştayı’na katılan sanatçılar anlatıyor…

Çalıştaya katılan sanatçılar için birer haftalık bu süreç nasıl...

52. İstanbul Müzik Festivali 21 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşuyor

İKSV tarafından, Borusan Holding sponsorluğunda düzenlenen 52. İstanbul Müzik...

PAYLAŞMAK GÜZELDİR!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda, Şubat ayında klasik müzikten Türk musikisine, cazdan dünya müziğine uzanan seçkide 12 konser müzikseverlerle buluşacak. Konserlerden bazıları şöyle:

Caz sahnelerinin parlayan yıldızı Randy Esen, 9 Şubat’ta saat 20.00’de CRR Konser Salonu’nda, Nail Yavuzoğlu yönetimindeki CRR Caz Orkestrası ile konser verecek.
Oda müziğinin seçkin temsilcileri Quartetto di Cremona ile derin müzikal anlayışıyla tanınan, dünyaca ünlü klarnet virtüözü Pablo Barragán, 10 Şubat’ta sahnede olacak.

Sezen Aksu’nun eşsiz eserlerine saygı duruşunda bulunacak olan Ezgi Köker, özel projesi Sezen Aksu Tribute by Ezgi Köker Alaturka Project ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde CRR’de.
Caz müziğiyle Anadolu’nun ritmik ve melodik zenginliklerini birleştiren Ferhat Ferat’ın Maharet projesi, 16 Şubat’ta saat 20.00’de CRR’de izleyicilerle buluşuyor.

Son yıllarda dünya müziğinin kazandığı en özel isimlerden biri haline gelen Lura, 17 Şubat’ta CRR’de hayranlarıyla buluşacak.

Caz ve doğaçlama müziğin usta isimleri, trompet virtüözü Nils Petter Molvaer ve Türkiye’nin önde gelen çellist ve bestecilerinden Gülşah Erol, 23 Şubat’ta CRR Konser Salonu’nda bir araya geliyor.

Ney, piyano ve vokaldeki ustalığı ile tanınan, cazdan klasik müziğe, geleneksel Türk müziğinden modern kompozisyonlara uzanan geniş bir yelpazede eserler veren Mehmet Ali Sanlıkol, 24 Şubat’ta CRR’de olacak.